Aleksandra i Sławek

Niedawno miałem przyjemność fotografować cudowny ślub i wesele w Restauracji Pod Platanami w Wilkowicach. Para Młoda, czyli główni bohaterowie tej uroczystości, to Aleksandra i Sławek. Mam nadzieję, że będę też miał okazję ponownie fotografować w Restauracji Pod Platanami, ponieważ to miejsce niesamowicie mnie zauroczyło. Piękne wnętrza, profesjonalna obsługa oraz nieziemskie potrawy to tylko kilka argumentów przemawiających za tym niezwykłym miejscem gdzie możecie zorganizować swoje wesele w Katowicach / Wilkowicach. 

Fotograf Ślubny Katowice

Zdjęcia ślubne, które zaraz obejrzycie ukazują elegancki i ponadczasowy styl, poprzez dekoracje, po stylizacje Pary Młodej. Bajkowa sceneria sprawia, że podczas ceremonii nie mogło zabraknąć magii oraz wielu wzruszających chwil, które starałem się uwiecznić.

Miejsce ślubu i wesela, czyli Pod Platanami w Katowicach / Wilkowice to idealne miejsce na ślub w stylu Glamour / Boho, ponieważ jego wnętrza wyśmienicie łączą klasykę i tradycję z nowoczesnością. Myślę, że to idealna przestrzeń dla osób szukających eleganckiego miejsca na ten najważniejszy dzień w swoim życiu. 

Pod Platanami - Katowice

Cieszę się, że mogłem stać się częścią ich historii miłosnej i mam nadzieję, że będziemy mieli okazje spotkać się jeszcze nie raz. Uwielbiam nawiązywać bliskie relacje z moimi parami, sprawia to, że czuję się częścią danego wydarzenia i fotografuje mi się niezwykle swobodnie. Jako fotograf ślubny lubię pracować w Katowicach, to miasto ma w sobie coś magicznego. A teraz zapraszam na poznanie tej historii z perspektywy obiektywu mojego aparatu. Miłego oglądania!

DJ Mateusz Idzik !