top of page
Fotografa Ślubna Jelenia Góra
FotografSlubnyJeleniaGora (2 of 2)-22 4.jpg

FOTOGRAF ŚLUBNY JELENIA GÓRA

FOTOGRAF SLUBNY WSTEP

Fotografia ślubna to jedna z najpiękniejszych pamiątek dla Pary Młodej. Warto zatem zadbać o to, aby była szczególna i jedyna w swoim rodzaju. Jako fotograf często pracujący w Jeleniej Górze i Wrocławiu, proponuję jako tło dla Waszego ślubu właśnie stolicę Dolnego Śląska. Dlaczego akurat tutaj? Jest mnóstwo powodów, dla których Jelenia Góra uznawana jest za jeden z najciekawszych miast w Polsce. Szukacie fotografa ślubnego z Jeleniej Góry. Czytajcie dalej i przekonajcie się sami!

Nie każdy lubi być fotografowany. Wiem o tym aż za dobrze. Właśnie dlatego przed tym najważniejszym dniem lubię się spotkać z Młodą Parą twarzą w twarz. Mamy wówczas trochę czasu, żeby się lepiej poznać i nawiązać nić porozumienia. Dzięki tej prostej metodzie w dniu ślubu wystąpię w roli dobrego znajomego, a nie tylko fotografa ślubnego z Wrocławia, który pojawia się i znika w najmniej spodziewanym momencie.

Choć staram się pozostać niezauważonym podczas całej ceremonii zaślubin oraz w trakcie hucznego wesela, znacznie lepsze efekty osiągniemy wspólnym wysiłkiem. Nie bójcie się obiektywu. Swoboda i naturalność są Waszymi największymi sprzymierzeńcami.

WESELE W MOIM KADRZE CZYLI  FOTOGRAFIA ŚLUBNA W JELENIEJ GÓRZE  

Z mojego doświadczenia wynika, że nowożeńcy bywają mocno zestresowani w obecności aparatu. Osobiście gwarantuję miłą i przyjacielską atmosferę w trakcie ceremonii i na Waszym weselu we Wrocławiu.

Dla mnie, jako wielkiego pasjonata fotografii, niezwykle ważne jest pokazanie gestów, uczuć i intymności, którą ze sobą dzielicie. Profesjonalna fotografia ślubna we Wrocławiu w moim wydaniu jest zatem dopasowana zarówno do charakteru ceremonii zaślubin, jak i do Waszej osobowości. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby każdy czuł się swobodnie i naturalnie przed obiektywem. To podstawa pięknych i autentycznych fotografii. A przecież na takich najbardziej nam zależy!

ROZNICA FOTOGRAFOW SLUBNYCH

PRZYWITAJMY SIĘ 

Cześć! Nazywam się Mateusz i od kilku lat spełniam swoje marzenie będąc fotografem ślubnym, chcę aby moje kadry opowiadały Waszą historię. Historie te będą miały wpływ na całą resztę waszego życia. Szukam tego, co na pierwszy rzut oka niewidoczne lub nieistotne – uśmiechu, przenikliwego spojrzenia, ekscytacji, ale również łez. Dzięki wykonanym przeze mnie zdjęciom, bezcenne wspomnienia zostaną z Wami już na zawsze!"

A WIĘC KIM JESTEM ? JESTEM FOTOGRAFEM ŚLUBNYM

Jestem Fotografem Ślubnym. Uwielbiam robić naturalne zdjęcia, pełne emocji. Jeśli czegoś takiego szukasz, to dobrze trafiłeś. Wykonuję zdjęcia ślubne na terenie dolnego śląska, więc jeśli szukasz fotografa ślubnego w Jeleniej Górze, a moje fotografie przypadną Ci do gustu, to nie musisz się obawiać o dodatkowe koszty dojazdu. Otrzymasz wszystko all inclusive. Sprawdź szczegóły mojej oferty i zobacz więcej zdjęć, aby się przekonać, że warto do mnie napisać.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA JELENIA GÓRA – TO ŚWIETNY POMYSŁ !

Ślub w Jeleniej Górze to świetny pomysł szczególnie jeśli mieszkacie na Dolnym Śląsku. Twierdzę nawet, że pod tym względem jesteście mocno uprzywilejowani, bo chyba żadne inne miasto w Polsce nie obfituje w tak dużą ilość  „fotogenicznych” kościołów.

Za każdym razem, kiedy wybieram jako fotograf ślubny wybieram się do Jeleniej Góry, wciąż odkrywam nowe obiekty sakralne o magicznym klimacie, do których potem wracam wielokrotnie.

Jeśli natomiast zastanawiacie się czy warto tutaj przyjechać z daleka, to chciałbym jednym zdaniem rozwiać Wasze wątpliwości. Jelenia Góra i okolice to jest wręcz idealny na Wasz ślub ! Wiem jak ważny jest dla Was dzień ślubu. Za każdym razem, kiedy uczestniczę w takim wydarzeniu obserwują całe spectrum skrajnych emocji, od wielkiej miłości do ogromnego stresu. Właśnie dlatego chcę Was zapewnić, że jako fotograf ślubny w Jeleniej Górze pracuję niczym niewidzialny reporter, który w kadrze zamyka najbardziej ulotne chwile wzruszenia i ukradkiem wycierane łzy szczęścia.

CO WYRÓŻNIA FOTOGRAFIĘ ŚLUBNĄ W MOIM WYKONANIU:

W dniu ślubu jestem bacznym obserwatorem. Staram się pozostawać niewidoczny, przebywać w tle, jak najmniej zwracać na siebie uwagę. Jednocześnie jestem obecny tam gdzie być muszę, w najważniejszych i kluczowych momentach. W tym wyjątkowym dniu, cała moja uwaga skupia się tylko i wyłącznie na Was i waszym otoczeniu. W moich pracach nie koloryzuję rzeczywistości. Stawiam na budowanie komfortowej i pozytywnej atmosfery naszej współpracy oraz ukazywanie prawdziwych uczuć i emocji.

FOTOGRAF ŚLUBNY JELENIA GÓRA

  • Naturalna, ponadczasowa obróbka kolorystyczna

  • Brak sztucznego pozowania

  • Pracuję dyskretnie 

  • Wzruszam i bawię się razem z wami!

  • Nie zachowuję się jak reżyser Kina Akcji w wydaniu ślubnym.

SESJA NARZECZENSKA
FotografSlubnyJeleniaGora (1 of 1)-320.jpg
FotografSlubnyJeleniaGora (1 of 1)-295.jpg

PORTFOLIO FOTOGRAFII ŚLUBNEJ - JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO W JELENIEJ GÓRZE

Raczej nikogo dzisiaj nie dziwi, że portfolio, to jedna z najważniejszych rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę wybierając fotografa ślubnego. Ślub bierze się tylko raz ( Choć z tym potrafi być róźnie :D ) i to jedyna szansa, aby powstały piękne zdjęcia. Pamiątkę w postaci albumu ślubnego będziecie oglądać przez długie lata.

CZY WYBÓR DOBREGO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO TO INWESTYCJA ?

 

Brzmi to trochę jak naciąganie, ale chyba rzeczywiście tak jest.

Prawdopodobnie bardzo się staracie, aby ten dzień był wyjątkowy. Znaleźliście już pewnie najpiękniejszą salę weselną w Jeleniej Górze lub okolicach czy w różnych częściach Polski jak Wrocław, Kamienna Góra, Legnica, i reszta świata, szukacie pięknych stylizacji, najlepszych dekoratorów i zadbacie o każdy, najdrobniejszy detal.

Jeśli to co dla Was najważniejsze nie zostanie pięknie pięknie sfotografowane, to krótko mówiąc zostają jedynie piękne, ale ulotne wspomnienia.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MOJĄ PASJĄ

Jestem fotografem, bo to moja pasja. W zasadzie nigdy nie przestaję być w pracy: cały czas, w codziennych obrazkach szukam kadrów, które mają w sobie coś urzekającego. Czasem to jest światło, które pięknie się załamuje. Czasem czyjś uśmiech albo drobny gest wyrażający emocje. Najbardziej jednak lubię robić zdjęcia zakochanym, dlatego nie ma dla mnie tajemnic fotografia ślubna. Jelenia Góra to miasto, w mieszkam i w którym często pracuję, ale nie ograniczam się. Mam na swoim koncie fotograficzne podróże do: Legnicy, Wrocławia, Trzebnicy, Kamiennej Góry, Świdnicy, Torunia, Poznaia, Oławy i wiele wiele innych miejscowości w całej Polsce i nie tylko. Rozumiem, jak ważny jest wybór miejsca dla Młodej Pary, dlatego jestem otwarty na Wasze potrzeby. Pokażcie mi, jakie miejsca Wy macie w sercach i wybierzmy się tam razem. 

Spotkajmy się w towarzystwie dobrej kawy – na pewno uda nam się coś wspólnie ustalić.

SESJA SLUBNA
FotografSlubnyJeleniaGora (1 of 1)-309.jpg
1MG04971-7.JPG

JAKIM JESTEM FOTOGRAFEM ŚLUBNYM W DNIU ŚLUBU?

W dniu ślubu jestem bacznym obserwatorem. Staram się pozostawać niewidoczny, przebywać w tle, jak najmniej zwracać na siebie uwagę. Jednocześnie jestem obecny tam gdzie być muszę, w najważniejszych i kluczowych momentach. W tym wyjątkowym dniu, cała moja uwaga skupia się tylko i wyłącznie na Was i waszym otoczeniu. W moich pracach nie koloryzuję rzeczywistości. Stawiam na budowanie komfortowej i pozytywnej atmosfery naszej współpracy oraz ukazywanie prawdziwych uczuć i emocji.

FOTOGRAF ŚLUBNY JELENIA GÓRA

5D9A1481.JPG

Zdjęcia ślubne Jelenia Góra – pokażę Wam miejsca na niesamowite sesję.

Sesja plenerowa – tą chwilę w swojej pracy bardzo lubię. Zawsze jest wtedy wesoło, ale też intensywnie. W końcu piękne kadry, które potem oglądacie nie są tylko moją zasługą, ale też Waszą. Dzień zdjęciowy zapadnie Wam w pamięć – to mogę zagwarantować jako dobry fotograf. Jelenia Góra z kolei, zagwarantuje Wam magiczne plenery i scenerie do zdjęć jak z pięknych albumów. Od Was oczekuję w zasadzie tylko, żebyście byli sobą. Każda para jest inna, a ja chciałabym, żeby ta oryginalność i indywidualność była widoczna na zdjęciach.

Jeśli chcecie, zrobimy sesję jak z bajki: romantyczną, o zachodzie słońca, na łące usłanej kwiatami. Ale bez obaw, to nie jedyne krajobrazy, w jakich pracuję. Marzą Wam się zdjęcia z charakterem? Co powiecie na opuszczone budynki w tle? Nie widzę też przeszkód, żeby wspólnie przechadzać się wśród beli słomy albo “buszować w zbożu”. Takie rustykalne sesje ślubne mają swój klimat. Z drugiej strony: miejskie klimaty też są pociągające. A jak chcecie, to i do stawu za Wami wskoczę.

SlubWroclaw (277 of 315).jpg
OPINE
bottom of page