top of page

P + K = Zdecydowanie Letni ślub w plenerze

Zaktualizowano: 8 sty

Jaki jest przepis na to żeby dzień ślubu był niezapomniany? Właściwie to całkiem proste. Bierzesz najlepszych ludzi i zapraszasz ich na wesele na Obrzeża Wrzosowisko. Potem dopracowujesz szczegóły – np kolor. Kwiaty, buty, dywan, nawet pies pasował do tego wszystkiego. Kiedy dojechałem na miejsce, pies zaszył się u świadka na kolanach, ale za to Patrycja i Kamil byli już na bóstwo zrobieni mimo wczesnej pory. Zdarza się, że w okolicach Kamiennej Góry ceremonia jest bardzo wcześnie. Tym razem 12:30. Logistyczne wyzwanie dla pary, gości, filmowca, fotografa i dj-a. Jak nie zmęczyć się w zabawie, jak pokazać gości świeżymi kiedy są po 8h zabawy i jak skutecznie zabawiać ekipę żeby się nie znudziła. Ale wygląda na to, że wszyscy daliśmy znakomicie radę, bo wesele w Krzeszówku to była totalna petarda.

Patrycja i Kamil wymarzyli sobie ślub w plenerze.


Fotograf Ślubny Jelenia Góra - ŚLUB W KAMIENNEJ GÓRZE - ZDJĘCIA ŚLUBNE KAMIENNA GÓRA


Ceremonia odbyła się w ogrodzie pod altaną. Wokoło Lasy, pola i słoneczniki.

Po ceremonii wszyscy dość niespodziewanie utonęli w konfetti motylkowym. Zawsze polecamy nie skąpić na tym czym się rzuca w parę młodą bo efekt zawsze jest lepszy kiedy jest więcej. Ale nawet ja znajdowałem konfetti pod włosami i w torbach.


Choć po życzeniach już coś mi w głowie zaczynało świtać, że ekipa jest żądna zabawy. Zanim wjechało kolejne jedzonko szybko porwałem Patrycję i Kamila w pole. Bo pogoda dopisała, choć było trochę biegania aby zdążyć przed zachodem słońca na pole słoneczników. A po torciku i pierwszym tańcu się zaczęło. Ciężko było wybrać w co aparat wsadzać.


Zapraszam was na reportaż

P+K


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page