top of page

A + M = Ślub w Karkonoszach

Zaktualizowano: 12 sty

Hotel WodnikEleganckie miejsce na przyjęcia weselne

Hotel Wodnik, odrestaurowany obiekt z XIX wieku, położony niemal w centrum Wrocławia, jest bardzo dobrym miejscem na organizację wesela i ślubu w plenerze. Stylowo odnowione wnętrza, ogromny obok płynąca Odra. Hotel spodoba się z pewnością miłośnikom. Asia i Marcin na swoje wesele szukali typowego polskiego klimatu – aby było blisko dla gości w połączeniu ze starą piękną architekturą. Dlatego zauroczeni Hotelem Wodnik sprowadzili wszystkich bliskich z wielkomiejskiego Wrocławia na jego obrzeża.

Umiejscowienie lokalu stanowi niewątpliwie bardzo dobrą lokalizację na przyjęcia międzynarodowe. Lotnisko znajduje się jedynie ok 30 km od lokalu, co bardzo ułatwia logistykę przyjęcia. Hotel zachęca do organizacji przyjęć także dlatego, ponieważ posiada dużą bazę noclegową.

Dlaczego Asia i Marcin postanowili pobrać się właśnie tu, ponieważ znaczna część gości przyleciała do nich z odległych części Europy i nie tylko.

Fotograf Ślubny Jelenia Góra - Ślub plenerowy w Hotel Wodnik

Ślub plenerowy odbył się na tarasie Hotelu. Po bokach, na białych krzesłach, usadzono gości, którzy czekali tu na rozpoczęcie ceremonii humanistycznej. Następnie emocjonalny moment jakim jest przysięga i pocałunek zakochanych. A świadkami tego są wzruszeni goście. Wiecie, takie sceny znamy z amerykańskiego kina. A teraz możemy obejrzeć taki amerykański sen, który zdarzył się we Wrocławiu

Dzień po ślubie.... Sesja Ślubna Schronisko Samotnia


Nazajutrz z samego rana (Uwierzcie nie było łatwo wstać!) po ciężkiej walce poprzedniego wieczoru, wybraliśmy się na sesję ślubną w Karkonosze, a dokładniej mówiąc w okolice Schroniska Samotnia. Oczywiście jak to leniuchy, postanowiliśmy wjechać na górę wyciągiem... Zgadnijcie? Tak.. Wyciąg był zamknięty, więc poznajcie mnie i moje szczęście, no ale cóż ruch to zdrowie. Także wdrapaliśmy się na samą górę z nadzieją na słoneczną ciepłą atmosferę... Taaaa, przecież oczywiście, że był na samej górze taki huragan, że o mało nie strącił nam głów, ale co by nie było dodało to dodatkowej magii na zdjęciach.


Zapraszam was na materiał ze ślubu

A+M


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page