top of page

A + D = Romantyczna sesja zakochanych

Zaktualizowano: 8 sty 2023

A + D = Sesja zakochani | Romantyczna sesja zakochanychPo pierwsze Ania i Dawid to cudowni ludzie. Błyskotliwi, zabawni i niesamowicie fotogeniczni. Już pierwsze kadry wychodziły niemal bez zarzutu. W trakcie realizacji byłam zachwycona całym przebiegiem sesji. Ciągle śmialiśmy się w niebo głosy, co widać na zdjęciach z uwagi na panującą tam atmosferę. Gdy tylko jakiś element parkingu mnie zainspirował, od razu zacząłem działać. Z pewnością to był wyjątkowy wieczór, spacer przy ostatnich promykach Jesiennego słońca. Co najważniejsze, tu zgadzało się wszystko. Ubiór jaki dobrali, klasyczny, czysty, niemal nieskazitelny, jak Oni. Ania i Dawid młodzi, piękni, zakochani…


Fotograf Ślubny Jelenia Góra - Romantyczna sesja zakochanych


Przede wszystkim nie musicie być zaręczeni by uwiecznić Waszą miłość w formie zdjęć. Sesja zakochanych może być prezentem dla Was samych. Tak po prostu. Uwierzcie mi, że profesjonalny fotograf uchwyci to nieco innym spojrzeniem, niż turysta, którego prosicie o zdjęcie na wakacjach. Co najważniejsze, poznam Was nieco bliżej. Po drugie doświadczenie pomoże w uchwyceniu Was w najlepszym świetle. Po trzecie jakość zdjęć będzie znacznie lepsza, co pozwoli Wam na wykorzystanie kadrów w przyszłości. Na przykład w postaci foto-albumu czy odbitek do ramki na zdjęcia. Ktoś z Was ma duszę romantyka? Jeżeli tak, z pewnością ta sesja przypadnie Wam do gustu.

Tymczasem, scrolujcie w dół i dajcie znać w komentarzach! Przede wszystkim czy według Was, sesja zakochanych to dobry pomysł?

Miłość

Miłość ma swój własny intensywny język. Wyrażamy ją spojrzeniami, układem rąk, kompozycją gestów i dotyków. Ten niewerbalny dialog między dwojgiem, żywiących do siebie intensywne uczucia osób wspaniale oddają profesjonalne zdjęcia zrealizowane podczas sesji fotograficznej. Pozwalają one trwać obrazowi zakochanych pomimo upływu czasu. Wracać do niego w każdym momencie, przywołać nim wspomnienia i emocje. Dobrze wykonane fotografie mają moc uwieczniania chwil, które z przyjemnością się wskrzesza. To obrazy, którą ogląda się ze wzruszeniem – pamiątka na pokolenia i prezent dla bliskich. Sesja tworzy pierwszy rozdział w wielotomowej historii miłości, którą czeka rozwinięcie i własna narracja.

A+D


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page