top of page

K + M = Jesienna Sesja Zakochanych

Zaktualizowano: 8 sty

K + M = Jesienna sesja zakochanych | Góra Szybowcowa

Sesja zdjęciowa w Jelenia Góra | Wrocław


Jest wiele wspaniałych miejsc na sesje fotograficzne w Jeleniej Górze. Prawdopodobnie jako pierwsze przychodzi nam do głowy Rynek Główny w samym centrum miasta, może Pałac Paulinum nieopodal, piękny park Na Wzgórzu Kościuszki. Jelenia Góra jednak to nie tylko Stare Miasto. Jelenia Góra to także dzielnice, z pięknymi widokami na panoramę miasta, które swoim urokiem zachwycają na zdjęciach. Takim miejscem jest Góra Szybowcowa oraz jej okolice. Dziś zabieram Was na szybki spacer po Górze Szybowcowej. To będzie sesja w Jeleniej Górze.

Fotograf Ślubny Jelenia Góra - Sesja narzeczeńska Jelenia Góra


Szybki, tak! Bo zdjęcia z dzisiejszej sesji narzeczeńskiej powstały w 20 minut. Tak limitowany czas nie przeszkadza, by zobaczyć wszystkie wymienione wcześniej pomysły na fotografie. Można nawet powiedzieć, że obecnie nie ma piękniejszego miejsca widokowego praktycznie w samym centrum Jeleniej Góra niż Góra Szybowcowa. Kto się zgodzi?


Zdjęcia – Góra Szybowcowa | Jeżów Sudecki


Zdecydowanie polecam to miejsce na sesję fotograficzną w Jeleniej Górze. Wszystkim, którzy szukają nieutartych szlaków, poza ścisłym centrum i starym rynkiem polecam Górę Szybowcową z jej wszelkimi walorami. Tu życie toczy się jeszcze spokojniej, a podczas sesji narzeczeńskiej czy ślubnej – nie będą przeszkadzały nam tłumy turystów. Piszę to z wielką świadomością, jako fotograf ślubny z Jeleniej Góry. Przyjedźcie i fotografujcie Jeleniogórskie pejzaże. A zanim to… obejrzyjcie do końca narzeczeńską sesję w Jeleniej Górze poniżej!

Zapraszam do oglądania.

K+M


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page