top of page

P + R = Ślub po Wrocławsku

Zaktualizowano: 12 sty

Początek Dnia..


Był to upalny dzień, żar bijący od asfaltu oraz gorąc spowodowany spalinami samochodów. Na szczęście lada moment uciekamy na obrzeża Trzebnicy przez lasy, z dala od zgiełku Wrocławskich korków. Dzień zaczynamy od odwiedzenia rodzinnej kamienicy pary młodej, gdzie przygotowuje się Remik. Dodatkowe Elementy ubioru takie jak spinki nawiązują do jego pasji czyli do muzyki, a głównie perkusji.


Fotograf Ślubny Jelenia Góra - Kolejny Krok..


Następnie wyruszyliśmy do domu rodziców Patrycji gdzie druhny, aktualnie pomagały jej "robić się na bóstwo". Tam czekała na nas babcia oraz rodzice gdzie pojawiły się pierwsze momenty emocjonalne, podczas błogosławieństwa pary młodej.

Już prawie..


W drodze do kościoła oczywiście nie obyło się bez niespodzianek, bo znając moje szczęście musiało się coś wydarzyć, a mianowicie oszukała mnie nawigacja podając kompletnie złą trasę, ale z potem na czole łamiąc wszelkie przepisy, lecąc niczym rakieta udało mi się zdążyć przed czasem. W sam raz aby zdążyć zrobić zdjęcia obiektu (Kościoła) w oczekiwaniu na wejście Panny Młodej. I jest ten wyczekiwany moment, prowadzona przez swojego ojca dociera do ołtarza, już tylko chwila, przed powiedzeniem sobie wspólne tak i uciekamy się schłodzić przy zimnym szampanie na sali weselnej.


Sala Weselna Trzebnica..


Patrycji i Remikowi bardzo zależało na luźnym klimacie wesela przy jednoczesnej dbałości o każdy szczegół jego oprawy. Połączenie bliskości natury i nowoczesnego dizajnu w restauracji "Ranczo" idealnie wpasowało się w to założenie. Nowożeńcy zadbali o odpowiednio osobisty wystrój sali. Pojawiła się zaczerpnięty z tradycji niczym z Wrocławskiego Mostu Tumskiego czyli zapinanie kłódki zakochanych i wyrzuceniu kluczyka do wody. Podobno dopóki kłódki się nie ściągnie, ich miłość będzie trwać i trwać.Oznaczenia stołów, menu, winietki i zaproszenia projektu Patrycja dostarczyły gościom najważniejszych informacji, oraz masy ciekawostek. Znalazły się w nich rozmówki polsko-angielskie, dla ułatwienia komunikacji między gośćmi z różnych krajów a także wzmianka o możliwości zaobserwowania ciekawego zjawiska na nocnym niebie, jakim był świecący nadzwyczajnie jasno Mars.

P+R


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page