top of page

P + M = Gorący ślub we Wrocławiu

Zaktualizowano: 15 sty

Fotograf Ślubny Wrocław?


Mówię na to bardzo proszę! Uwielbiam pracować lokalnie. Okolice Wrocławia mają tyle do zaoferowania jeśli chodzi o piękne sale ślubne. Nie wynika to, broń Boże, z niechęci do podróżowania. Wprost przeciwnie. Wyjazdy to zawsze poznawanie nowych kultur i zwyczajów, piękne i nieodkryte dotąd miejsca na ślub. Jednym słowem – przygoda! Jednakże te okoliczne ślubne sale na Dolnymśląsku darzę niesłabnącą w czasie sympatią. Do takich ta z pewnością należy. Idealne miejsce na wesele pod Wrocławiem.

Wesele Pauli i Mateusza było jednym z długo przeze mnie oczekiwanych. Tony pozytywnych wibracji już na pierwszym spotkaniu ponad rok przed ślubem. To mogło oznaczać tylko jedno. Dla takich ślubów robię to co robię. One dają mi wiarę w miłość i nadają sens moim fotograficznym zmaganiom z całą materią około-ślubną.


Fotograf Ślubny Jelenia Góra - Przepis na idealne wesele


Paulina i Mateusz po raz kolejny pokazali mi jak niewiele trzeba, żeby zorganizować idealne przyjęcie weselne. Bo wymarzony ślub to dla wielu Panien Młodych przede wszystkim piękne ślubne dekoracje, sala weselna itp. Najważniejszym jednak czynnikiem, bez którego to całe wydarzenie jest zaledwie namiastką tego czym mogło by być, są ludzie. To oni robią przysłowiową robotę. Kiedy wracam do domu po skończonej pracy i przy kieliszku wina z wypiekami na twarzy zgrywam na dyski fotografie dopiero co powstałe, to na wspomnienie tej energii, której byłem świadkiem kilka godzin wcześniej, wszystko we mnie buzuje. To taki czas, który wyzwala w ludziach wszystko co piękne. Radość, miłość, smutek, wzruszenie, euforię. Ten nieskończony zapas uczuć to sekretny składnik do przepisu na idealne przyjęcie weselne.

P+M


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page