top of page

M + D = Emocjonalne Wesele nad Stawami

Zaktualizowano: 8 sty

Jak wygląda ślub marzeń?

Gdy tylko do mnie napisali, że organizują przepiękny ślub byłem wniebowzięty. Wiedziałem, że to będzie niezwykły dzień pełen wzruszeń i dobrej zabawy. Innymi słowy intuicja mnie nie zawiodła. Magda i Dawid zorganizowali wesele w Aquaculturze w Podgórzynie i wiecie jak było? Przepięknie! Tymczasem przenieśmy się nieco wstecz.


Fotograf Ślubny Jelenia Góra - Spotkanie z fotografem ślubnym

Miałem to niesamowite szczęście, że udało mi się poznać Magdę i Dawida nieco wcześniej, na sesji narzeczeńskiej w górach. Przepiękne Góry w Karkonoszach wypełniające kadry po brzegi to jest zdecydowanie to..


Przepiękny ślub pełen wzruszeń

To był długi dzień! Od samych przygotowań Dawida po niespodziankę w postaci zimnych ogni. Zarówno Pan Młody jak i Pani Młoda byli niesamowicie podekscytowani. Nic dziwnego w końcu to ich pierwszy raz! Co najważniejsze pomimo małego stresu wszystko szło zgodnie z planem. Jednak ku obydwojga zaskoczeniu (bo znają się już dobrych klika lat) nie spodziewali się fali wzruszenia, jaka nadeszła podczas składnia sobie przysięgi małżeńskiej. Tak między nami, mi też się to przez moment udzieliło! Przede wszystkim, wszyscy jesteśmy ludźmi. A podobno męski płacz jest hot także Dawid... nie jesteś sam :D

M+D


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page