top of page

Dokumentuje momenty pełne nieskrępowanych emocji, małych „niedoskonałości”, które ukazują prawdziwe życie.

Fotografuje, by opowiedzieć te autentyczne historie. Każdy reportaż ślubny jest dla mnie nowym doświadczeniem, nie mam gotowej recepty na zdjęcia.

Jestem z Wami od momentu przygotowań, dyskretnie dzielę chwile wzruszeń na ceremonii i bawię się do nocy na przyjęciu weselnym.

Chcę, aby Wasz reportaż miał swój indywidualny charakter. Wierzę, że każda para i ślub są zupełnie wyjątkowe

i powinny być traktowane w ten sposób. Wasze momenty zatrzymuje na zawsze w moich kadrach. A na pierwszym miejscu stawiam wasze prawdziwe Emocje.

Wejdź i zobacz kilka Historii Miłosnych

Powrót na Stronę Główną | Fotograf Ślubny Jelenia Góra

KADRY Z MIŁOŚCI

Miłość ma swój własny intensywny język. Wyrażamy ją spojrzeniami, układem rąk, kompozycją gestów i dotyków. Ten niewerbalny dialog między dwojgiem, żywiących do siebie intensywne uczucia osób wspaniale oddają profesjonalne zdjęcia zrealizowane podczas sesji fotograficznej. Pozwalają one trwać obrazowi zakochanych pomimo upływu czasu. Wracać do niego w każdym momencie, przywołać nim wspomnienia i emocje. Dobrze wykonane fotografie mają moc uwieczniania chwil, które z przyjemnością się wskrzesza. To obrazy, którą ogląda się ze wzruszeniem – pamiątka na pokolenia i prezent dla bliskich. Sesja tworzy pierwszy rozdział w wielotomowej historii miłości, którą czeka rozwinięcie i własna narracja.

GALERIA
bottom of page