top of page

M + M = Restauracja Aroma

Miłosna historia - Moniki i Michała w skrócie MM... Tak zupełnie jak skrót MacDonald'a

Pomimo pewnych obaw postanowili zorganizować całe wesele poza miejscem zamieszkania, co okazało się dla nich jak i dla Gości strzałem w dziesiątkę. Podczas jednego wieczoru spędzonego na kanapie przy Netflix'ie, scrollując tablice instagrama znaleźli to... Znaleźli swoje wymarzone miejsce na swój ślub. Co prawda było oddalone od ich miejsca zamieszkania ok 200km, ale nie stanowiło to żadnego problemu. A wyborem okazało się urokliwe Restauracja Aroma. Organizacja wesela przebiegała bardzo sprawnie (zrobili wesele w zaledwie 3 miesięce) i wszystko było na czas. Na trzy dni przed wielkim dniem pojawiły się pierwsze stresy – czy aby o czymś nie zapomnieli, czy makijaż na pewno będzie idealny, czy panie zdążą z przystrojeniem sali, a czy na pewno wystarczy alkoholu – może dokupić, czy Goście dojadą, czy trafią na właściwie miejsce, czy będą się dobrze bawić, czy spodobają się im ich pomysł na wesele właśnie w takim miejscu, itd., itp…

I w końcu nadszedł ten wielki dzień – od samego rana wszyscy na pełnych obrotach.

Po ogarnięciu siebie w końcu się zaczęło – wyście do miejsca w którym niedługo powstanie altana ślubna mieszczącej się na dachu budynku przysięga małżeńska – to był moment. Pierwsze łzy, podczas ceremonii! Został już tylko tort i rozmowy do rana, przy lampce szampana. Wspominając ten dzień mówią nawzajem, że było idealnie, dokładnie tak jak sobie wymarzyli, a co najważniejsze Goście byli zachwyceni. A parkiet płonął! 

Monika + Michał czyli.. Ślub w stylu Boho Restauracja Aroma

Witajcie Kochani! Dziś chciałbym pokazać Wam długo wyczekiwany ślub boho tego sezonu! Ślub Moniki i Michała, pary którą na pewno już znacie z naszej sesji narzeczeńskiej, którą udało nam się zorganizować  jeszcze przed ślubem. Ich ślub w stylu boho, odbył się w pięknym miejscu jakim z pewnością jest Restauracja Aroma, znajdującej się pod Wrocławiem. Plenerowa ceremonia zaślubin zorganizowana została na dachu budynku. Wszystko idealnie przygotowane według stylu i charakterystyki dla stylu boho. To  perfekcyjnie przygotowany ślub w stylu boho –  całkowicie DIY.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem uwiecznić na zdjęciach to wydarzenie. Monika – nasza Panna Młoda  wybrała na ten dzień  suknię  Piękną suknię w stylu boho z atelier Wrocławskiego Studia Krawieckiego.  Michał zdecydował się na beżowy garnitur w kratę i butelkowo-zieloną kamizelkę w  oraz białą koszulę i brązowo skórzane buty. Oboje wyglądali obłędnie! A co jeszcze wydarzyło się tego dnia i jak wyglądała cała uroczystość opowiem Wam już bardzo niedługo… Zostańcie ze mną  i do usłyszenia!

bottom of page