top of page

G + M = Piękny Ślub w Pałacu Krotoszyce

Fotografia Ślubna


Ślub był pełny emocji od samego początku. Niezwykłe emocje panowały podczas ceremonii, państwo młodzi byli bardzo przejęci. Towarzyszyła nam cudowna pogoda, piękne słonce rozgrzewało każdego gościa. Ponieważ Ewa i Paweł sami działają również w branży ślubnej, sami dekorowali salę i miejsce zaślubin, które miały miejsce w uroczej altance.  Było nam niezwykle milo fotografować ślub tej cudownej pary .

Kilka słów o Pałacu w Krotoszycach

Krotoszyce to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie legnickim.
Ślub odbył się w zespole pałacowym, który został zbudowany w  1686 r., otoczony zabytkowym, sześciohektarowym parkiem, w którym rośnie między innymi okazały platan, drzewo o obwodzie 685 cm (na wys. 0,6 m), wysokość platana to 29 m[9]. W 1686 r. Florian Gottlob von Thielau nadał mu kształt neobarokowego pałacu, o czym świadczy data zachowana w kartuszu herbowym nad wejściem. Od roku 1945 do 1949 obiekt znajdował się pod administracją wojsk radzieckich. Po ich odejściu został zajęty przez Państwowego Gospodarstwa Rolnego, a po jego upadku przejęła go Agencja Nieruchomości Rolnych, która sprzedała zabytek Przedsiębiorstwu Transportowo-Budowlanemu Sp. z o.o. ze Złotoryi. Po  remoncie całego zespołu pałacowo-parkowego, od 2010 roku Pałac Krotoszyce pełni funkcję kompleksu konferencyjno-hotelowego.
dom mieszkalny przy pałacu, z 1890 r.

Gabriela i Mateusz...

Nie wiem dlaczego ale często zdarza się, że moje pary ślubne mają duszę artysty. Tak było również tym razem. Gabi pisze cudne bajkowe wiersze, których efekty w postaci pięknych cytatów umieszcza na swoim profilu. Ja tymczasem zapraszam do obejrzenia wybranych kadrów z reportażu ślubnego Gabi i Matiego. Ich ślub i wesele odbyło się w Pałacu Krotoszyce, położonego niedaleko miasta Legnica. Było dużo szczerych emocji, były łzy i radość. Goście od początku wypełniali parkiet bawiąc się na całego wraz z Młodą Parą. Mimo że przyjęcie weselne należało do tych raczej niewielkich, to jako fotograf nie mogłem narzekać na brak okazji do ciekawych kadrów.

Kategoria: Fotografia ślubna, Reportaż ślubny

Etykiety: ceremonia ślubnadobry fotograf wrocławfotograf na wesele wrocławfotograf ślubny wrocławfotografia ślubna wrocławhotel pałac krotoszyceślubne zdjęciazdjęcia ślubne wrocławzdjęcia weselne wrocław

bottom of page