top of page

K + Ł = Piękny Ślub Humanistyczny w Osadzie Karbówko

Osada Karbówko - Wesele pod Toruniem

Kiedy Łukasz napisał do mnie pierwszego maila z zapytaniem o wolny termin, niezwykle się ucieszyłem. Już sporo wcześniej widziałem zdjęcia z tego niezwykle klimatycznego miejsca na wesele w Osadzie Karbówko pod Toruniem. Pomyślałem wtedy, kiedyś tam będę fotografować ślub. I tak się stało! Nastał dzień, kiedy mogłem zatrzymać w kadrach Osadę Karbówko wesele Karoliny i Łukasza.

W Toruniu na ślubach bywam kilka razy w roku, jednak klimat tego dnia przypomniał mi piękny ślub w plenerze Joli i Maćka. Ślub na świeżym powietrzu. Dzień pełen luzu, pięknych emocji i ognia na parkiecie. Tymczasem zapraszam Was na reportaż z wesela Osada Karbówko Karolina i Łukasz .

Fotograf Ślubny Jelenia Góra - Lasy | Stawy | Karczmy


Są takie miejsca, które inspirują już od pierwszego wejrzenia. Tutaj zaczęło się nawet wcześniej niż od parkingu, bowiem droga do Osady Karbówko w Elgiszewie prowadzi przez las. Kiedy przemierzasz ten odcinek trasą szutrową, zastanawiasz się czy jedziesz w dobrym kierunku. Na szczęście znak, który znajduje się na początku drogi utwierdza Cię w przekonaniu, że jednak tak ?

Czy tu chaos widzę, chaos? Otóż nie! To nieład artystyczny, bo tu się tyle dzieje! Czesanie, malowanie, czekanie na swoją kolej i kolejno ubieranie. Karolinie towarzyszyła mama, które tego dnia pełniła role druhny i najlepszej przyjaciółki w jednym. Sumiennie wspierała i pomagała w ubieraniu przyszłej Pannie Młodej.

K+Ł