top of page

A + K = Zimowe wygłupy Zakochanych

Miłosna sesja dla pary

Miłosna sesja dwójki zakochanych w sobie osób to dla nas coś więcej niż po prostu usługa fotograficzna mająca na celu ukazanie uśmiechniętej i upozowanej pary. O wiele bardziej od zbioru ładnych obrazków interesuje nas autentyczność, pokazanie Waszej indywidualnej historii, pełnej szczerości i ... naturalności!

Zdjęcia pary zakochanych nie muszą i nie powinny być wcale reżyserowane, by miały romantyczną aurę. To ludzie, których łączy silne i głębokie uczucie oraz najdrobniejsze gesty tworzą kadry pełne uczuć. Tu nie ma miejsca na sztucznie pozowane zdjęcia. Co zatem zrobić, by ludzie wypadli naturalnie przed obiektywem? Wystarczy jedynie dać im szansę i chwilę, by poczuli się swobodnie, a powstaje cała gama miłosnych zdjęć - fotograficzne love story!

Ujęcia sfotografowane z pozycji obserwatora to sposób na chwytanie intymnych i ulotnych momentów. Właśnie takich zdjęć najbardziej oczekują moi klienci.

Sesja zdjęciowa dla zakochanych może być okazją do stworzenia czegoś wyjątkowego. Miłość ma swój jedyny, niepowtarzalny język gestów. Wyrażana układem rąk i dotykiem, wymienianymi spojrzeniami i pocałunkami. To swoisty, niewerbalny dialog między dwojgiem kochających się ludzi.

To intensywne uczucie doskonale ukazują profesjonalnie zdjęcia wykonane podczas sesji dla dwojga. Nie ważne czy będzie to sesja narzeczeńska, a może sesja na rocznicę Waszego związku, albo spontaniczna sesja pary bez szczególnej okazji. Zdjęcia zakochanych są czymś więcej niż piękną pamiątką, która oprawiona w ramki ozdobi ściany Waszego mieszkania czy biurko. Dobre fotografie mają moc uwieczniania chwili, zdjęcia z sesji pozwalają trwać obrazowi zakochania pomimo upływu czasu.

Sesje dla zakochanych

Wiele zakochanych par marzy, by otrzymać od fotografa pięknie skomponowane kadry, i bardzo nas to cieszy, bo oprócz warstwy emocjonalnej, bardzo ważny jest dla mnie aspekt techniczny - uchwycone kolory, światłocienie i kontrasty wyrażają artystyczną jakość. Nasycenie ich emocjami stanowi kropkę nad "i".

Uwielbiam fotografować zakochanych głównie ze względu na nieformalną, bardziej spontaniczną i pełną luzu atmosferę, ślubna sesja wydaje się być bardziej formalna niż narzeczeńska sesja, głównie ze względu na ślubną suknię i garnitur. Co ważniejsze - ślub nie musi być powodem ani warunkiem, by zdecydować się na sesję dla dwojga. Mała czy duża okazja - każda jest dobra, by zatrzymać ten wyjątkowy etap na fotografiach.


Zdjęcia pary zakochanych w romantycznym stylu

Czasem wystarczy impuls i odrobina chęci, jak w przypadku tej zakochanej dwójki - Anity i Krzysztofa. Zdecydowali się na zdjęcia bardzo spontanicznie, podczas krótkiej wizyty w Polsce. Oboje wyemigrowali za pracą i lepszym życiem do Niemiec. Pragnęli uwiecznić wspólne chwile i dobrze się bawić.

Początkowo nie wiedzieli czego się spodziewać po takiej sesji. Uroczo skrępowani szybko poczuli się swobodnie przed aparatem. Uśmiech niemal nie schodził im z twarzy, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Cudownie było na nich patrzeć, na te ulotne gesty, naturalność, nieskrępowaną radość, która z nich emanowała. Zapatrzeni w siebie, przytuleni, po prostu piękni. Sesja zakochanych nie jest możliwa bez ludzi, miedzy którymi mocno iskrzy. Anita i Krzysztof podarowali mi lato w środku zimy. Ciepło robiło się na sercu, gdy się na nich patrzyło. Cała sesja odbyła się po granicy strony Czeskiej obok Przełęczy Okraj w drodze na Mala Upa.

Był środek zimy, pierwszy stycznia i moja pierwsza sesja w tym roku ( czy może być lepszy początek?).


A+K

Nie wszystko musi być idealne...

Jak widać, nie wszystko podczas sesji musi być idealne. Kiedy miałbym romantyczny pocałunek w opadającym śniegu z drzewa, Anita i Krzysiek nie spodziewali się otrzymać prosto w twarz prawdziwą lawiną śnieżną z drzewa!. Ale nawet to nie zakłóciło atmosfery sesji, a wręcz przeciwnie.0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page