top of page

M + C = Przyjęcie Weselne na Wrocławskim Rynku

Michalina + Cezary

Michalina i Czarek nie są jedyną parą, która postanowiła wziąć ślub oraz wesele w dobie koronawirusa. Czy było łatwo? Z pewnością nie. Z uwagi na wiele niewiadomych brali pod uwagę zmianę daty na późniejszą jesień. Jednak cierpliwie czekali na tok wydarzeń. O szczegółach opowiedzieli mi na spotkaniu we Wrocławskiej kawiarni, gdzie się poznaliśmy. Gdy tylko ich ujrzałem pomyślałem? “Boże, jacy PIĘKNI!” (Oczywiście, nigdy im o tym nie powiedziałem, mam nadzieje, że to teraz czytają :D) Siedzieli przy stoliku na końcu kawiarni , wpatrując się w siebie. “Jak oni się kochają”, pomyślałem, że byłoby cudowne móc ich fotografować! I tak się stało, wesele Hotel ART na Wrocławskim Rynku z Michaliną i Cezarym w roli głównej.


Jako motyw wesela wybrali klimat kameralnego slow wedding, który jest im bardzo bliski. Całość odbyła się bez dj-a czy orkiestry. Minimalizm połączony z naturalnymi dodatkami w odcieniach bieli i drewna. Ponadto Michalina i Cezary wraz z uczestnikami ślubu nietuzinkowo wybrali się na salę weselną .... spacerkiem pieszo. Całość może nie była w przepychu z zaskakującą ilością gości ale za to w gronie najbliższych osób.

Następnie cudowna ceremonia i pierwszy taniec, na którym Michaliny i Cezarego zatańczyli taniec uśmiechaniec. Przez trudny okres, niestety nie wszyscy goście dotarli. Jednak dzięki najbliższej rodzinie i znajomym Michaliny i Cezarego przeżyli jeden z najwspanialszych dni swojego życia. Wesele Hotel ART, zapraszam Was na tą cudowną historię.

M+C


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page